Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » MEgéri elvégezni egy masszőr...

MEgéri elvégezni egy masszőr tanfolyamot? Ezzel fősuli mellett lehet dolgozni, vagy esélytelen a dolog?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyik ismerősöm is próbálkozott masszőrködéssel suli mellett neki nem jött be. Azt mondja nagyon kevés az igény rá, szállodákba pedig nem okj-s végzettégűeket keresnek.


Inkább pincér/pultos okj-s képzést javasolnék azzal jobban el lehet helyezkedni, csak sokkal trappolósabb.


L/18

2010. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ügyes vagy,akkor megéri! Főleg,ha úgy mond házhoz jönnek a kuncsaftok,s nem alkalmazottként dolgozol. Nekem semmiféle papírom sincs arról,hogy tudok masszírozni(egy barátom masszőr,tőle tanultam el néhány fogást,amit aztán kombináltam a saját ötleteimmel.) Próba-szerencse alapon kitettem néhány szórólapot a városba,hogy egy órát 1800 ft-ért vállalok otthonomba. (Szalonokba kb. 3-4000 ft.) Már másnap felhívott egy nő. 1 hónap után,pedig már 8 visszajáró vendégem is volt,ami azért szerintem nem rossz. Aztán felemeltem 2500-re az óradíjat,de még így is megéri nekik,sőt mindig küldenek hozzám új embereket. Hetente olyan +15.000 származik a masszírozásból. Has ügyes vagy,meglehet csinálni!;)
2010. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A legutóbbi válaszadótól szeretnék kérdezni!

Elsősorban is szeretném mondani hogy hihetetlen sok motivációt adtál, mert pont ezt és így szeretném én is kipróbálni!!! Köszönöm :)

Viszont én mindenképp akarok egy papírt róla. Szerinted egy "átlag" masszázshoz, amit gondolom te is csinálsz, ahhoz melyik masszázs féle közelít a legjobban, milyet érdemes tanulni?

2011. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!