Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Milyen GIMNÁZIUMOT ajánlotok kb 4-es átlaggal ami aránylag jó budapesten 12. ker közelében? (csak az a fontos hogy budán legyen). Mellesleg nem nehéz bekerülni? néztem a Pasarétit, arról mi a véleményetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gimnázium, felvételi, 12. ker, XII. kerület, Pasaréti gimnázium

máj. 21. 19:42  Privát üzenet  

A válasz
Petőfi, Kosztolányi, Csík Ferenc, Széchenyi, Klebelsberg Kuno

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 27. 23:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen lehetőségeim vannak?
Mennyire fontos, hogy ha hetedikbe matekból +angolból négyes leszek? Jövőre meg csak angolból? Mennyire fontos ez a jegy? SÜRGŐS
SEGÍTSETEK KÉRLEK, MERT NAGYON FONTOS! Ismer valaki ilyen gimnáziumot?
FONTOS! Budapesten nagyon jó kéttannyelvű angol-magyar gimnáziumot tudtok mondani?
Budapestiek! Közgazdasági Szakközépiskolát vagy egy átlagos gimnáziumot tudtok ajánlani? FONTOS!
Üdv. Egy olyan középsulit keresek, ahol fontos az angol, (ne gimnáziumot. ) és hogy milyen átlaggal vesznek fel. Mert angolból vagyok a legjobb, azt szeretem és hogy hol van a k-suli?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!