Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen GIMNÁZIUMOT ajánlotok...

Milyen GIMNÁZIUMOT ajánlotok kb 4-es átlaggal ami aránylag jó budapesten 12. ker közelében? (csak az a fontos hogy budán legyen). Mellesleg nem nehéz bekerülni? néztem a Pasarétit, arról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2019. máj. 21. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Petőfi, Kosztolányi, Csík Ferenc, Széchenyi, Klebelsberg Kuno
2019. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Basketballgirl ***** válasza:
56%

Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Gimnázium, én ezt ajánlanám. 2.kerület, Pasarét, nem nehéz bekerülni olyan 60-65 ponttól behívnak szóbelizni (a szóbeli szintén nem nehéz) 4es körüli átlag is simán jó lenne és ezekhez képest egyáltalán nem olyan rossz suli.

Angolból nagyon erős,a többi tárgyat átlagosan jól tanítják, de nyilván találsz itt is jobb meg rosszabb tanárokat. A közösség nem rossz, de sajnos kevés a program/szakkör.

A kéttannyelvű osztály jobb, de nehezebb kicsit bekerülni, az első évben kb 16 angolod van és utána meg sok tárgyat angolul tanítanak (pl matek, kémia) és ez nagyon jól jöhet, ha a jövődet külföldön képzeled el.:)

Ha van bármi kérdésed ezzel kapcsolatban nyugodtan írj és szívesen segítek

2019. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én most angolul tanulok, és már folyékonyan beszélek. Azt olvastam a pasarétiről hogy csak bizonyítványt nézik. Ez igaz?
2019. aug. 25. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!