Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A SZIE tájk. -on mennyire...

A SZIE tájk. -on mennyire komoly a rajz és az milyen típusú? .

Figyelt kérdés

Hallottam hogy már az első honapokban vannak vizsgák rajzból. Én nem nagyon tanultam rajzolni soha, szeretnék nyáron gyakorolni. Biztosan nagy lemaradásom van a többiekkel szemben.

Legyen szíves csak olyan írni, aki oda jár/járt és pontosan tudja mi a követelmény.



#SZIE #SZIE-tajk
2019. máj. 21. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Régebben jártam oda.

2. évfolyamos tárgy volt, nem volt valami nagy "oktatás", leültettek és csináld. Az első feladat egy kocka volt, az utolsó meg egy kertes ház makettje. Vagy sikerült vagy nem. Én rettenetesen béna voltam, de a tanár látta, hogy nagyon igyekszem, végül 3-ast kaptam.

Hogy mennyire komoly, az szakirányfüggő. Azon a szakirányon, amit én választottam, teljesen jól meg lehetett lenni szabadkézi rajz nélkül (főleg, ha helyette ment a számítógépes grafika, és nekem az ment). De volt olyan szakirány, ahol folyton erőltették.

2019. máj. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :)

Várom mások tapasztalatait is!

2019. máj. 22. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!