Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek nem vicces ha...

Szerintetek nem vicces ha valaki azt hiszi hogy jól tud rajzolni (közbe nem) és eközben full komolyan elhiteti magával?

Figyelt kérdés

2016. okt. 16. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Láttál / hallottál már embereket úgy énekelni "tehetségkutató" műsorokban, hogy teljességgel azt hitték nekik van a legjobb hangjuk a jelenlévők közül?


Esetleg dívát aki hitte, hogy neki van a legjobb stílusa és úgy gondolta, hogy Vénusz istennő csak egy trágyadomb ő mellette?


Vagy netán önjelölt zseniket akik valójában mérhetőek sem voltak igazi lángelmékhez?


Nincs benne semmi meglepő és egyáltalán nem vicces, amíg csak magával akarja elhitetni és nem mással addig semmilyen negatívumot nem látok benne, mert még meg van az esélye a fejlődésre.

2016. okt. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is volt olyan korszakom amikor azt hittem, hogy kvajó vagyok valamiben, de idővel ráébredtem, hogy annyira mégse. Szerintem gyakran megesik az ilyen, lényeg, hogy kapjon mindenki rosszindulattól mentes visszajelzést.
2016. okt. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eddig mindenki csík dicsérte, és még senkitől sem kapott egy őszinte kritikát, vannak ilyenek, főleg a kamaszok között. Kell némi bátorítás, de tudni kell reálisan látni a dolgokat.
2016. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább szomorú, hogy ennyire nincs önkritikája.
2016. okt. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*engem lehangol nagyon. Meg itt valaki említette a hamisan éneklőket, akik bemennek tehetségkutatókba, na jó, rajtuk tényleg szoktam mosolyogni:)
2016. okt. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!