A BGE-KKK ker-mark FOSZK képzést hogy kell elképzelni?

Figyelt kérdés

igazábol a hangsúly a FOSZKon van, hogy hogy néz ki,mire számítsak.

néhány pont hogy mik érdekelnének:

-van-e gólyatábor? :D

-úgy kell elképzelni mint egy alapképzést?

-neptun, tárgyfelvétel?

-nyelvtanulási lehetőségek

-vizsgák

-mennyire nehéz úgy általában

-mennyire nagyok a csoportok ( vagy mik, igazából ezt nem tudom hogy hogy vannak az emberek együtt :D)

-mennyire lehet mellette dolgozni?


a válaszokat és minden segítséget köszönök szépen előre is :)



2019. máj. 23. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy, mint egy teljesen feleslegesen eltöltött két évet. Ennek a szakmának a belépő szintje a BSc, és amúgy is túlképzés van, szóval a FOKSZ semmire se jó. Ne járj ide! Helyette – ha nem akarsz egyetemre járni – tanulj valami olyan szakmát, amelynek nincs egyetemi konkurenciája.
2019. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat igazabol nem ez volt a kérdésem és teljesen hülyeség amit mondasz, mert én nem szeretnek egy FOSZK-nal megállni, mennék utána alapképzésre is (ami így csak 2 év). Azért választottam ezt mert így spóroltam több mint egy milliót mivel allamira sajnos nem vesznek fel viszont FOSZK-rá pedig igen;)
2019. júl. 12. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!