Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszicho szakra járok, idősebb...

Pszicho szakra járok, idősebb vagyok 5-6 evvel a csoporttarsaimnal. BA-val mester mellett, el lehet kezdeni valami pluszt tanulni?

Figyelt kérdés

szeretnék haladni, okosodni, hogy jól tudjak majd segíteni.

A felnőtt klinikai vonal érdekel, ezzel a korosztállyal tudok kijonni a leginkább, kórházban ill. szociális területen tudnám elképzelni magam.

Van aki megcsinalja az autogén tréninges kepzést, de az “nem én” vagyok; én ez a földhözragadtabb tipus vagyok, vagy hogy mondjam. A kognitiv viselkedésterápia mint modszer pl kifejezetten tetszik.


2019. máj. 23. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván érteni fogod, miről beszélek, hiszen BA-val mester mellett még valami pluszt is szeretnél tanulni. No, ez az a plusz, amit még meg kell tanulnod:

„Az embert nem maguk a dolgok, hanem az a mód zavarja meg, ahogyan a dolgokat látja”.

2019. máj. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!