Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pár éve, talán van is 3 éve...

Pár éve, talán van is 3 éve hogy a boltban találkoztam egy fekete ruhás idősebb nővel, nézett, de nem szólt. Elmentünk egymás mellett. (Lent) ?

Figyelt kérdés

Kb háromnegyed óra múlva mentem ki a buszváróba és ő is jött kicsit később. A buszon mellém ült és ezt kérdezte: igaz magának meghalt a férje és van 7 éves a kislanya? Mondtam igen.

Magának van egy baratja is...mondtam igen..mire ő: ne hagyja el,meg fog halni. Itt mondtam,hogy jó menjen innen mellőlem. Azt mondta adjak neki egy zsebkendőt és segít nekem,nem adtam neki. Sajnos a barátom rá egy fél évre tényleg meghalt, igaz addigra szakítottunk. Szerintetek ki lehetett ő? Vagy mi ez? Nagyon megijedtem.



2016. szept. 15. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
És miért három év múltán kezdesz ezen aggódni?
2016. szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem ezt kérdeztem.

Nem aggódok,de regisztráltam ide ès láttam,hogy van ilyen témakör,gondoltam megkerdezem.

2016. szept. 15. 15:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem nem tudjuk megválaszolni.
2016. szept. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nyugi, Józska elfelejtette kicserélni a hímvesszőintimbetétjét, azért ilyen csípős ma.


Engem kirázott volna a hideg a sztoritól. Nagyanyámtól hallottam hasonlót...

2016. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#2#-es vagyok. De aggódsz, mert három év után is úgy érzed meg kell kérdezni. Benned van, nem engedted el. Ez a nő egy látó volt. Vannak ilyen emberek, akiknek öt - hat éves korig nem záródik be a harmadik szemük. Látnak, az a lényeg. Vagy valami komoly sorseseménytől kinyílik újra. Általában egy klinikai halál élménytől. Valamiért úgy érezte, hogy ezt meg kell veled osztania. Képzeld magad a helyébe! Megy az utcán és ömlenek az arcába, a tudatába a vele szembejövő emberek sorsai. Néha ki kell adnia magából. Te voltál kéznél. Akiknek gyerekkorban nem csukódik be a harmadik szemük,azok felnőtt korban tudják ezt a képességüket kezelni, kordában tartani. De aki felnőtt korban tett szert rá, az nem feltétlenül képes rá.
2016. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Engem is kirázott a hideg :)

Köszönöm a válaszokat,azért milyen érdekes és "félelmetes" is egyben :) valóban meglepődtem,azt nem tudom mit akart a zsepivel,de nem is mertem volna oda adni neki. Szerintetek tenyleg a zsepi által tudott volna segíteni?

2016. szept. 15. 19:27
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Léteznek tisztán érzők is, tehát ha ő nem csak látó volt, hanem tisztán érző is, akkor ha elvesz egy tárgyat tőled, valami személyeset, vagy bármit, ami a birtokodban van, mondjuk lehet ez egy zsepi is, akkor azt kezében tartva, tapintva, szagolva, stb... a tárgyban lévő energiákat érzékeli és azok által is olvashat benned, vagy a tárgyad emlékeiben.Ha megkéred hogy utána adja vissza, akkor végképp nincs aggódni valód.Bár rontást általában még személyesebb dolgokkal lehet csinálni, például haj, ruhanemű ilyesmi, azzal is főképp úgy, ha utána vissza is juttatja a rontást hordozó tárgyat a közeledbe.
2016. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%

lehet az exed anyukája volt és mindent tudott rólad és esetleg arról is hogy beteg a gyereke


az biztos, hogy ismert téged

2016. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az exem szülei meghaltak, így az anyukája biztos nem lehetett.

Koszi, h irtal :)

2016. szept. 16. 08:27
 10/12 anonim válasza:
Azta! Ez igaz? Nem semmi! Mik vannak.,,
2016. szept. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!