Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik okj képzés lenne a...

Melyik okj képzés lenne a legjobb elhelyezkedési lehetőségek (külföld, belföld egyaránt), kereset szempontjából?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg egyetemen vagyok (3. év még egy van), de már most látom, hogy ha el is végzem, nem fogok benne dolgozni.

Mindenképp szerettem volna mellette okj-t is, de most jött el az ideje, hogy inkább a "B-terv" kapjon prioritást.


A következőkben gondolkoztam:

Magasépítő technikus

Burkoló

Hűtő és légtechnika

Központi fűtés és gázhálózat

Villanyszerelő

Hegesztő

(CNC, CAD-CAM is tervben volt/van, de nem tudom megengedni magamnak, hogy fél milliót rááldozzak most, mert a környéken (Baranya, Bács-Kiskun) nem találtam olyan helyet, ahol ingyenesen indulna. )


Aki dolgozik valamelyikben a fenti szakmák közül, tudna róla pár szót mondani? Vagy aki tanulta valamelyiket?

És a fenti kérdés sem utolsó szempont: elhelyezkedési lehetőségek.


Köszi, pacsi!



2019. máj. 25. 10:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!