Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Konkrétan melyik biológiai...

Konkrétan melyik biológiai tankönyvekből és hogyan készüljek fel az emelt szintű érettségire az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Pszichológia szakra akarok jelentkezni. Már van egy egyetemi szintű diplomám. Ez másoddiploma lesz. Régen érettségiztem, még abban a rendszerben, amikor nem volt külön emelt szintű érettségi.


Jelenleg melyik biológiai tankönyvekből és hogyan ajánlott készülni, hogy az emelt szintű biológia érettségim jól sikerüljön?


2019. máj. 28. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a Mozaikos Gál Béla tankönyveket ajánlom, az érettségi követelményrendszernek megfelelően vannak kidolgozva. Viszont szerintem mellettük érdemes a követelményrendszednek megfelelően, azzal párhuzamosan tanulni. Én ezt nagyon hasznosnak tartom, persze lehet, hogy akik szintén a te cipődben vannak, de már leérettségiztek, hasznosabb tippekkel tudnak szolgálni. Mindenesetre sok sikert! :)
2019. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Nagy Etele könyvét keresd! Az egyetlen, tényleg követelmény szerint íródott könyv.
2019. máj. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!