Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire gyakori továbbtanulás...

Mennyire gyakori továbbtanulásnál a felvételi ponthatár növekedés?

Figyelt kérdés
Lehetséges,hogy egy szaknál 10-15pontot is növekedjen egy év alatt? Nyelvvizsgával együtt van 291pontom(felvi szerint). BGE emberi erőforrások szaknál a minimum 280 volt tavaly.

2019. jún. 1. 07:23
 1/4 anonymousreview60 ***** válasza:
76%
Előfordul, de nem jellemző, ha hirtelen valamiért nagyon sokan vagy nagyon kevesen jelentkeznek az adott intézmény adott képzésére.
2019. jún. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, ahova én jelentkeztem, volt, hogy 30 pontot nőtt a ponthatár.

De ha ennyire népszerűtlen, akkor erre kisebb az esély szerintem. Nézd meg a korábbi években hogy alakult.

2019. jún. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kevesen jelentkeznek, akkor lejjeb szokott menni (max 280 pontra mehet le, ezt a magasabb ponthatáru helyekre ertem, hogy lejjebb megy)
2019. jún. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, ilyen kevés ponttal a helyedben én is izgulnék, nem csak a bekerülés miatt, hanem a bentmaradás miatt is. De valószínű, hogy a minimumnál nem lesz sokkal magasabb..
2019. jún. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!