Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BCE pénzügy számvitel bsc-n...

BCE pénzügy számvitel bsc-n vagy BME építőmérnöki bsc-n van több matek?

Figyelt kérdés

#hol van több #és nehezebb matek
2019. jún. 1. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Nehogy ez alapjan donts, hidd el a matekot meg lehet tanulni meg ha szinte hulyen is mesz oda. Az alapjan valasz, h mit szeretnel, mit tudnal lelkesen csinalni az eletben.
2019. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
A műszaki képzéseken alapvetően több, és bizonyos szempontból nehezebb a matek, mint az üzleti szakokon. De nagyon fontos, hogy teljesen más típusú matematikát tanul egy mérnök és egy közgazdász. Úgyhogy ne ez alapján dönts.
2019. jún. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
PSZ szakon a számvitellel jobban meg fogsz izzadni, mint a stattal/valséggel/analízissel.
2019. jún. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem a fizikával, mechaval jobban megfog izzadni ,mint bármilyen számvitelre tárgyon.


Én fizika szakon voltam. Utána PÜ. Hát ott a matek egy áldás volt. Nagyon egyszerű....

2019. jún. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Építőn azért több a matekra épülő tárgy, de ennek ellenére én inkább a pénzügy számvitelt ajánlanám.

Túl hullámzó az építőipar. Most pár éve azért van munka, de előtte sok iparágban dolgozó építész/építő alamizsnáért dolgozott. Vidéken mondjuk minden 2. szerintem minimálbérért.


És ha éppen kifut most ez az építkezési láz (vagy jön egy jó kis recesszió) szerintem akkor ismét kevesebb lehetőség lesz vele.

2019. jún. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!