Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógytornász szakon kötelező...

Gyógytornász szakon kötelező az úszás? Valamint a vizes gyakorlatoknál medencebe kell lenni a hallgatóknak?

Figyelt kérdés

A Debreceni Egyetem képzése érdekelne leginkább, de máshonnan is jöhetnek infók🤗

Köszi a válaszokat!



2019. jún. 3. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom hogy nézz meg egy órarendet de szerintem mindenhol kötelező.. nem tudom milyen problémáid lehetnek de vegyél egy jó ruhát és hidd el más is szenvedni fog, úgyhogy nem téged néznek majd😅
2019. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Yolo2 ***** válasza:
SE-n kötelező 3 félév úszás, olyan gyakorlatokon, ahol volt hydro viszont nem volt kötelező bemenni a vízbe.
2019. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1. Néztem, de sehol nem láttam konkrétan kiírva.

Ahogyan a 2. válaszoló is írta, inkább arra voltam kivancsi, hogy attól hogy vannak, kötelező e bemenni a vízbe, mert van ahol igen, van ahol nem.

2019. jún. 6. 13:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudsz úszni ?
2019. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudok
2019. jún. 9. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!