Érettségi munka mellett?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, 3 műszakban dolgozom. Nincs érettségim, matematikából nem sikerült. Szeretném megcsinálni hisz csak ez az egy tárgy megszerzése kell, hogy érettségim legyen. Viszont nagyon félek hisz több, mint két éve tanultam utoljára a matekot, sokat felejtetettem, na meg sosem szerettem. Aki esetleg volt már ebben a helyzetben az leírná a tapasztalatait? Plusz az a lap amit érettségi helyett kaptam, nincs meg. A gimnáziumból ki tudom kérni? Gondolom ott megvan a számítógépen és ki tudják nyomtatni.

2019. jún. 9. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A törzslapkivonatból tudsz kérni másodpéldányt. A felkészüléshez tanárt vagy egyetemistát kéne igénybe venned, hosszú távon megtérül a befektetés. Csináld meg a korábbi évek feladatait és ellenőrizd magad a megoldókulccsal.
2019. jún. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
28 éves vagyok és én is a matekkal szenvedtem idáig, persze nem 20x próbálkoztam érettségi óta mert volt jó pár év kihagyásom, de most harmadjára végre sikerült és tanárhoz sem jártam. Youtubeos videókból tanultam és még csak azt sem mondhatom hogy beledöglöttem a tanulásba. Tavaly októberben meghúztak a szóbelin de idén szerencsére írásbelin meg lett a 2-es. Ezt azért írtam le mert egyáltalán nem lehetetlen, mondjuk 3 műszak mellett én nem tudtam volna megcsinálni, így is csak részmunkaidőben dolgoztam idáig hogy legyen idő tanulásra. Ahol érettségiztél onnan ki tudod kérni a törzslapkivonatod és a középiskolai bizonyítványod is kelleni fog.
2019. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ezzel sikerült 4-es matek érettségit írnom 2 éve. Amúgy a 4 év gimi alatt végig 2-es voltam matekból. Szóval megéri előfizetni erre.

2019. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!