Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanul az ember ha magyar-t...

Mit tanul az ember ha magyar-töri tanárira jelentkezek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy irodalmat, nyelvtant meg a törit, de főképp az érdekelne, hogy ez félévenkénti besztásban, hogyan néz ki. Leginkább az érdekelne, első 2 félévben mik lesznek a témák az előadásokon, Debrecenbe megyek majd egyetemre, úgyhogy ottani tapasztalatokbak külön örülök, de bármelyik egyetemről jöhetnek.:)

2019. jún. 10. 17:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, az kimaradt, de az is érdekelne, az angol szakon milyenek az előadások?
2019. jún. 10. 17:58
 2/6 anonim ***** válasza:
tkk.elte.hu itt keress mintatanterveket, le vannak irva, hogy milyen targyak lesznek (bar sokszor a targy cime nem mond semmit, foleg a pszichos targyaknal).:)
2019. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Azert az elte-s honlapot irtam, mert ezt ismerem, de a DE oldalan is tuti fent van.
2019. jún. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én most végeztem magyar-angol szakon Debrecenben. Az előadások nagyon unalmasak jórészt, és főleg alapozó ismereteket adnak, nem igazán konkrét dolgokról van szó, csak "bevezetés" ebbe meg abba (Pl nyelvtudomány, irodalomtudomány). Angolból meg szinte csak nyelvészet előadás van, amiből semmit nem lehet érteni, mert nagyon elvont :D én szeretem a nyelvészetet, de örültem, ha átmentem. A vizsgák angolból kezdetben írásbeliek, aztán később szóbeli. Van egy nyelvi alapteszt, amin át kell menni, első évben főleg erre alapozzák a szemináriumokat.
2019. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

22:58 nyugtass meg, hogy a későbbiekben ez változni fog :D

2019. jún. 12. 00:17
 6/6 anonim válasza:
Utolsóhoz hozzá tenném, hogy szeretnek pofára is osztályozni.. (szintén "frissen" végzett)
2019. jún. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!