Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdaságinformatikus szaknak...

Gazdaságinformatikus szaknak tenyleg nincs nagyon értelme vagy ezt csak azok mondják akik nem nagyon értenek az egészhez? Mit csinál egy friss diplomás aki nyilvánvalóan nem kap egyből vezető beosztást?

Figyelt kérdés

2 programozó ismerősöm is azt mondta hogy ha érdekel a gazdaság meg el tudom képzelni magamat valami magasabb pozícióban vagy nem csak programozni akarok akkor sokkal jobb mint egy mérnökinfó, ahol mondjuk fizikát tanulok a programozás mellett amit meg nem használok..

Ti mit gondoltok erről?

Nem vagyok az a kocka típus amúgy, szeretek problémákat megoldani meg érdekelnek az üzleti dolgok de nem programoznék egész nap vagy egész életemben annyira különösebben.

Viszont gondolom nem úgy megy az egész hogy én most elvégzek egy gazdinfót aztán egyből valami vezető beosztást kapok hanem először nekem is programizással kell kezdenem ezt meg elvileg jobban el tudnám sajátítani máshol? Vagy nem??

Mi a véleményetek és mit javasoltok melyik való hozzám? Vagy milyen munkaköröket lehet betölteni? (Nyilván fizetés is fontos szempont)


2019. jún. 10. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
66%
A gazdinfó tud átlagos, semmitmondó szak is lenni. Ha viszont valaki versenyképes diplomát szeretne vele kapni, akkor a saját szakállára többet kell foglalkoznia programozással. A gazdinfó közgazdászt képez és nem informatikust, ezt tartsd szem előtt.
2019. jún. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!