Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gepeszmernoknek kisebb egyetem...

Gepeszmernoknek kisebb egyetemeken is erdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Tehat nem BME vagy SZIE. Mivel hiány van beloluk igy is el tudok helyezkedni? Mellette mindenképp szeretnék majd gyakorlatot szerezni.
2019. jún. 12. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én láttam már zseniket kijönni nevenincs egyetemekről és tökhülyéket a BME-ről. De azért általánosságban nyugodtan elmondható, hogy a BME-n sokkal jobb a felszerelés és az oktatás, ezért ugyanabból az anyagból a BME-n valószínűleg jobb mérnököt faragnak az emberből mint egy kevésbé jóhírű egyetemen.


Szóval ezt nem árt mérlegelni.


A ME-GÉK állítólag jó és ott nagyon jó a diákélet.

2019. jún. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vodafonelive ***** válasza:

Mindenképpen érdemes azt is nézned, hogy melyik egyetemen milyen szakirányok vannak. Mert ha olyan egyetemen kötsz ki ahol nem azt tanulod ami tetszik/megfog akkor szenvedés lesz. Van olyan hely ahol nem is lehet választani, mert 1 szakirány van csak meghirdetve.

Ha gyakorlatot szeretnél nézd a duális képzési formát is. :)

2019. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Autos szakirany milyen?
2019. jún. 12. 10:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából ez erdekel a legjobban, el lehet vele helyezkedni?
2019. jún. 12. 10:48
 5/5 Vodafonelive ***** válasza:

Több egyetemen is van gépészmérnökin belül járművekkel foglalkozó szakirány, Debrecen, Miskolc, Győr és még ki tudja, hogy hol.

Attól, mert most rossz hírek jöttek az autóipar felől semmit sem jelent. Maga a gépészmérnöki alapképzés olyan, hogy ha megvan szinte garantált, hogy nyugdíjas korodig el tudsz benne helyezkedni.

2019. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!