Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Logiscool, megéri arra hogy...

TysonMacska kérdése:

Logiscool, megéri arra hogy azzal a tudással stabil munkám legyen, ami mellett letehetek egy esti/levelező diplomát?

Figyelt kérdés

Üdv!


Tudom sok kérdés van erre a témára. De érdekelne a véleményetek az én esetemre. Óbudai Egyetemre jártam 2 évet mérnökinfóra. Azért mert érdekel a programozás semmi egyébért. Annyit segített hogy a tanulmányaimank megfelelőlen jól is megy és biztossá vált hogy ezzel akarok foglalkozni. Mégis a sokat hallott hátrányai miatt az egyetemnek úgy döntöttem kilépek (szivató tanárok, haszontalan tárgyak, ami miatt csúszol stb.). Nagyon sokat tanultam nem lustaságból. Egyszerűen csak nincs időm (Családom és magam miatt is hamarabb kell állandó keresetet szereznem) Később ha van stabil állás elégeznék levelezőn/ estin egy egyetemet, mert bennem van, egyszerűen csak nem érek rá csúszkálni mint sokan.


Szóval Logiscoolra gondoltam. Az utólag fizetés, illetve az 1 év munka nélkül még belefér nekem. A kérdésem inkább az lenne amire itt nem találtam példát, hogy a témában jártasak szerint.. Arra megfelelő-e ez a tanfolyam, hogy pár évig biztosítsa nekem a stabil, egész jó fizetést, ami mellett megszerezhetek egy valamilyen informatikai diplomát?



2019. jún. 12. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Mvel csak délutáni oktatás van hétköznaponként és heti csak 1-2 napot fogsz kapni, így nem hiszem, hogy ez neked megoldás lenn. Ráadásul csak nappali tagozatosak mehetnek.
2019. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!