Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem fognak felvenni az egyetem...

Nem fognak felvenni az egyetemre, okj?

Figyelt kérdés
Osztatlan tanárképzésre jelentkeztem, sajna nem valószínű a siker. Gondolkoztam okj-s képzésen, mint általában ilyenkor mindenki, ezért többletpont jár, amivel a következő évben már elegendő lenne a pontom. Aki hasonlóan járt és hasonló tervei voltak, milyen okj-s képzést végezhetnék el? (nyilván a pont csak a szakiránynak megfelelő képzésért jár, angol-magyar tanárira jelentkeztem)
2019. jún. 17. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
2020-tól minden szakon kötelező az egy emelt és egy középfokú nyelvvizsga. Ennek megfelelően gondolkozz.
2019. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azzal nem lesznek problémáim, de köszönöm,hogy felhívtad rá a figyelmem. Így továbbra is érdekelne, milyen képzés elvégzése lenne megfelelő ahhoz, hogy tanárin kezdhessek.
2019. jún. 17. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon necces, hogy elegendő lesz-e a pontszámom vagy lecsúszom. Pénzügyire jelentkeztem a törit és angolt számítja duplán. Angolból csak imádkozni tudok, hogy azt az egy tételt kihúzzam, amit tudok. Máskülönben meg sem tudok szólalni...

Az OKJ az általában szombati napokon szokott lenni. Te gondolkozták azon, hogy elmenj mellette dolgozni?

2019. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Termeszetesen,mindenkepp szeretnek dolgozni meg fogok is suli mellett, barhol is kezdek szeptemberben, csak erdekelne valaki olyan velemenye, aki jartas a temaban es meg tudna mondani, milyen okj lenne megfelelo, amit pontkent tudnanak szamolni a kovetkezo alkalommal,ha esetleg most nem jonne ossze. Egyebkent ha szeretned, en mar tul vagyok az emelt angolon, de minden szituacio meg tema megvan kozepen, elkuldom szivesen privatba.
2019. jún. 17. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Úristen az nagyon sokat segítene. Eltudod nekem küldeni őket? Itt ellehet?
2019. jún. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!