Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen jól fizető állásokat...

Milyen jól fizető állásokat tudtok, amit érdemes lenne tanulni pár év múlva? 16/L

Figyelt kérdés

2019. jún. 19. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi érdekel?
2019. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne azt néz, hogy mennyit fizetnek.

Azt keresd, hogy mivel szeretnél foglalkozni, mi az amiért lelkesedni tudsz.

Lehet, hogy kapsz egy jól fizető állást de nem sokáig tudod megtartani, boldogtalan leszel és soha nem leszel elismert vagy profi abban amit csinálsz.


Ellenben ha olyat csinálsz amit szívből szeretsz, amit lelkesen végzel, akkor előbb-utóbb a pénzed is meglesz belőle.

2019. jún. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Leginkább humán beállítottságú ember vagyok, de valahogy fogalmam sincs mit lehet ezzel kezdeni. Viszont emelett szeretem a biológiát is
2019. jún. 20. 10:39
 4/4 anonim válasza:
Az a szitu, hogy ez egy eléggé összetett dolog. Ha gondolod írj privátot, hátha ki tudunk valamit eszelni ez ügyben. Ne írjuk itt teli párbeszéddel a kérdést szerintem. :)
2019. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!