Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A debreceni Euro nyelviskola...

A debreceni Euro nyelviskola milyen?

Figyelt kérdés
Szeretnék németül tanulni, teljesen kezdő vagyok. Egyedül nem tudok tanulni mert nagyon lusta vagyok. Sok rosszat hallok a nyelviskolákról, ezért nem tudom, hogy megéri-e befizetni egy ilyen kurzusra.

2017. aug. 19. 11:12
 1/1 anonim válasza:
töltsd le play áruházbol vagy app store ból vagy windows áruház ból duolingo nevü alkalmazást ingyenes játékos perfect online nyelvtanulás az alapoktól a legmagasabb nyelvtudásig angolra van specialzálódva de nagyo jó németböl is és még van sok nyelv nagyonjó én igy tanulok angolt és már kicsit beszélni beszélgetni is tudok angolul nemrég kezdtem
2017. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!