Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valakinek van tapasztalata/vél...

Valakinek van tapasztalata/véleménye az alábbi nyelviskolákkal? Euro, Bonus, Cosmopolitan Lingua, International House

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Középfokú angol nyelvvizsgát tennék Budapesten, ehhez keresnék megfelelő NYELVISKOLÁT. Nem tudom mit válasszak.

Ezekben gondolkodom: Euro, Bonus, Cosmopolitan Lingua, International House



2017. júl. 17. 18:43
 1/3 anonim válasza:

Igaz hogy nem Pesten, de Euron nyelvvizsgáztam májusban angolból.

Én nem jártam oda előkészítőre, de két barátnőm igen. Azt mondták hogy amiket ott vettek és gyakoroltak ezerszer könnyebbek volt mint maga a nyelvvizsga.

Az írásbeli része középfokon picit nehéz volt de inkább közepes. Egy két feladat volt ami tényleg nehéz volt, mert 10 perced volt rá, tele volt szakkifejezésekkel ami nélkül nem igazán értetted meg a szöveget és esélytelen volt hogy ki tudd szótárazni.

A szóbeli..háát az érdekes volt. Ugye ott páros vizsga van és ha nem jelölsz be senkit partnernek akkor random választanak. Én egy olyan csajszit kaptam aki alig makogott valamit angolul, érthetetlenül beszélt, abszolút nem volt partner a vita feladatban. Szóval ha ezt választod érdemes partnerrel menni.

2017. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik városrészben lenne jó neked inkább?
2017. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bp 11 ker, Buda, Pest közeli oldala a 11 kerhez, belvároshoz. Ami egy villamossal elérhető.

Igazából 1 hete lakom a fővárosban .

2017. júl. 24. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!