Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a munkavédelmi szakember...

Mi a munkavédelmi szakember feladata egy építkezésen?

Figyelt kérdés
Mikor kell ott lennie, hány órát dolgozhat? Mennyire megeröltető munka ezen a területen? Valaki dolgozik hasonló területen? Tudna nekem információkat megadni?

#építkezés #munkavédelem #egeszségvédelem
2019. jún. 27. 04:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A "munkavédelmi szakember" feladata a biztonságos, egészséget nem veszélyeztető munkakörülmények, feltételek, előírások meghatározása, meglétének ellenőrzése, a hiányosságok észlelése, a munkáltató figyelmének felhívása a hiányosságok megszüntetésére, javaslattétel ezek módjára.

Attól is függ, hogy a "munkavédelmi szakember" milyen szerződéssel van a cégnél,m alkalmazott-e, vagy külső partner, mekkora a cég, mekkora az építkezés, pontosan mit csinálnak, stb.

2019. jún. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok. Nem a munkavédelem célját kellett volna bemásolni 😀
2019. jún. 28. 04:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem bemásoltam, és a kérdésre válaszoltam. Ez a feladata.


Nem mindegy, hogy milyen építkezésről van szó, mi a konkrét tevékenység, létszám, stb és hogy a munkavédelmis milyen jogállásban van az adott cégnél.

De gondolom ezzel is tisztában vagy.

2019. jún. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!