Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes 0ról elkezdeni az...

Érdemes 0ról elkezdeni az mozgókép és animáció készító tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Képregényeket szoktam rajzolni, embereket állatokat, viszont arra sosem volt elég pénzünk, hogy legyen egy rendes gépem vagy valami olyan eszközöm, amin elkezdhettem volna ezzel foglalkozni. Nem értek valami jól a számítógépekhez sem. A rajzfilm készítés nagyon érdekel. Érdemes lenne egy ilyen OKJs képzésen résztvennem? [link] ezeken kell előképzetség? Mennyire hasznos egy ilyen OKJs képzés? Jók a tanárok?

2019. júl. 10. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenki onnan kezdi. Szerintem ha augusztusig beiratkozol minden ok. De azért ne úgy menny oda, hogy be se tudnád kapcsolni a számítógépet. Azért valamennyit készülj rá minden kép. Ha tényleg érdekel a dolog, akkor készülj fel rendesen. És ha ezt akarod szakmádul, tényleg elég ciki lenne, hogy az alap dolgokat se tudod. Ez még akkor is ciki, ha csak úgy elmész hobbiból.
2019. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, azért ilyen alap dolgokat tudok. Csak rendes animacios programokkal nem probálkoztam még. Volt, hogy letöltöttem egy-kéttőt de ezek mind rosszul működtek vagy a gépem nem bírta elvinni őket.
2019. júl. 10. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom a debreceni Medgyessy Ferenc mozgókép és animáció készítő okj-s képzését, én oda járok, kezdőlöketnek nagyon jó:)
2019. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általábon az OKJ-s képzésekről az a véleményem, hogy alig érnek valamit, de mivel azt mondod, hogy ennyire a nulláról indulsz, szerintem hasznosnak fogod találni. Éppen arra jók ezek, hogy elindítsanak a szakmában, viszont arra nem éppen elegendők, hogy munkát is szerezz utána (mert az már rajtad múlik, hogy mennyit gyakorlod a suliban megszerzett tudást).
2019. aug. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!