Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mozgókép- és animáció OKJ-n...

Mozgókép- és animáció OKJ-n tanulás és munka tippek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Masodik estis OKJ-s lehetoseget szeretnem felhasznalni almaim megvalositasara :) munka mellett estin szeretnem elvegezni a mozgokep- es ankmacio keszito szakot. Ehhez szeretnem segitsegeteket kerni, melyik iskolat valasszam es nektek mi a tapasztalatotok, kinek hol milyen teruleten sikerult elhelyezkedni ezzel, es ehhez hasonlok. Tudom, hogy nagyon nehez vele, de mar kiskorom ota erdekel ez a szakma es ha nem vegzem el, eletem vegeig kiserteni fog, hogy miert nem tettem. Szinte hobbikent is szeretnem es majd idovel bedolgozni magam valahova. Nagyon megkoszonnem ha megosztjatok tapasztalaitokat vagy egy ismeroset :)

2019. jan. 7. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:

kitörölheted ezzel az okjval...

ezzel is sokkal többet érsz: https://www.youtube.com/watch?v=6f9uKOzN2kE&list=PL686EB51BE..

ha pedig szeretnél egy végzettséget, ami ér is valamit.. MOME animációs szaka

ha tehetséges vagy, akkor kapsz munkát, ha nem nem.

2019. ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!