Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudok éretségit szerezni?

Mateo0723 kérdése:

Hogyan tudok éretségit szerezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok 8általánossal rendelkezem 21 éves vagyok szakácsnak tanultam de nem végeztem el sajnos anno



Mindenképp szeretnék egy szakmát a kezembe amiben dolgozni tudok autoszerelés régi vágyam és foglalkoztat is elmében amit el szeretnék végezni

De kell hozzá éretségi Vizsga hogy el tudjam kezdeni


Éretségi vizsgát hol tudom megszerezni mi a folyamata ?


Okj tanfolyam mennyire jó vissza terve a szakmához ?


Nagyon szépen köszönöm a segítőkész válaszokat


2019. júl. 15. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Pl. ősszel jelentkezel egy Kormányhivatalnál.
2019. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esti gimit keress, ott heti kb 2-3 alkalommal kell megjelenni az esti órákban, ledarálják a tananyagot aztán lehet menni érettségizni. Kb 2 év.
2019. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esti gimnátiumba kell menned, majd ha azt elvégezted (2 éves általában) utána érettségizhetsz.
2019. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most lehet nem jól értelmezem

De először az autószerelő tanfolyamot kell elvégeznem ami 2ev lenne és utánna éretségi ?

2019. júl. 16. 01:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Az érettségit 2 darab t betűvel írják.


[link]

Itt tudsz esti érettségit tenni 2 év alatt. Ha az megvan, akkor utána jelentkezhetsz autószerelő OKJ-re, ami szintén 2 év. Szóval 4 év alatt tudod megszerezni az autószerelői szakmát (ha nem buksz meg semmiből se).

2019. júl. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: csak akkor két év, ha elvégezte a szakmunkásképzőt. Ha nem, akkor az számít, hány évet végzett el, melyik tárgyat milyen óraszámban tanulta.
2019. júl. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!