Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek gáz ha 23 évesen...

Szerintetek gáz ha 23 évesen buszsofőr lennék?

Figyelt kérdés

Kérem normális válaszokat írjatok!

Azért kérdezem mert, nem igazán láttam még 23 éves buszsofőrt csak jóval öregebbeket!


2019. júl. 16. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te leszel a világ legfiatalabb buszsofőre, és bekerülsz a Guiness rekordok könyvébe.
2019. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Hajrá!
2019. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem, szép szakma és jól is fizet, ráadásul mindig lesz munkád.
2019. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha te 23 evésen buszsofőr leszel emelem a kalapom. 21 évesen lehet menni C re. Utána mehetsz D re, utána páv és stb. Ha most vagy 23 éves akkor ugyanúgy. C,D, egyéb vizsga. Tehát 26 éves korodra az leszel. Sok sikert. Ja meg úgy legalább 1 millió A képzés.
2019. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Na meg tapasztalatlan leszel arról ne beszeljünk. Az emberek úgy mennek buszsofőrnek, hogy előtte kamionoznak...
2019. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Budapesten már egy időben B kategóriával rángatták be az embereket ingyenes képzéssel...mostanában már C kategóriával lehet belépni.

Ingyen elvégzed a tanfolyamot aztán mehetsz is isten hírével.

Gáznak nem gáz...de akkor már inkább kamionozás 2x 2x annyi fizuért.

2019. júl. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Azt az ingyenes képzést C re úgy vannak, hogy te a céggel kötsz egy 2 éves szerződést pl hogy ott fogsz dolgozni. Nem biztos h jó.
2019. júl. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

4-es és 5-ös válasz abszolút baromság.

C-t 18-tól lehet kezdeni, 21-ig belföldön lehet vele vezetni. D-t 21-től lehet kezdeni, 24-ig belföldön lehet vele vezetni. Személyszállító GKI akkor kezdhető ha kézben van a D-s jogsi. Munkavállaláshoz pedig (Magyarországon) kell a PÁV 2, aminek előfeltétele a legalább két éves vezetői engedély. (bármelyik nemzetközi kategória legyen két éves, akár az AM is lehet ez).

Egyébként nem gáz, én is másfél hónapon belül buszsofőr leszek, csak a GKI nincs meg. Kipróbáltam a kamionozást, de az egy rakás sz... Legalábbis nekem.. Én csak a pénzért csináltam volna, de jól mondják hogy aki az miatt csinálja, az szívni fog. Amúgy is. Buszon kétharmadát keresed kb mint kamionon, de tized annyi a szívás. (nagyjából egyező munkákat nézzünk, ne a volános helyközist hasonlítsuk a nemzetközis háromhetezős kamionsofőrhöz)

23/f

2019. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz!

Szerintem teljesen jó, sok sikert!

2019. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Én is 23 évesen lettem buszsofőr. Néztek is, mint a moziban, már-már rendőrt akartak hívni, hogy biztos elloptam a buszt. Hát igen, tény és való, letagadhatnék pár évet. 24/F
2021. jan. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!