Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 900ezer forint hogy elvégezzem...

900ezer forint hogy elvégezzem az egyetemet, ti belevágnátok?

Figyelt kérdés

Tanítói szakot szeretném elkezdeni. Már van diplomám, dolgozom is benne, de nem találom örömöm benne és érzem, hogy nem szívesen csinálom ezt.

Viszont ha elkezdem a 4 éves tanítóit akkor másfél év alatt elfogynak a támogatott éveim és a maradékot ki kell fizetni, ami így 900 ezer forint.

Szeretnénk a párommal már nagyon gyerek(ek)et. A párom jól keres én csak másfél éve dolgozom. Így nekem kevés még az összegyűjtött pénzem.

Igazából az lenne a főkérdésem, hogy szerintetek gonosz lenne tőlem ha egy cirka egy milliót költenék egyetemre, hogy az álmomat valóra válthassam? Miközben babaprojekten gondolkozunk. És tudom hogy nagyon hosszú a képzés és kicsit félek mi lesz majd ha a gyerek is lesz, hogy fogom kivitelezni. Illetve tudom, hogy az elvégzése után se lesz jövedelmező sokáig.

De engem tényleg ez a hivatás érdekel és ebben lennék a legboldogabb.



2019. júl. 20. 10:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nappalis nem tudok lenni, mert a legközelebbi képzés is másfél órára van kb.
2019. júl. 21. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!