Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek már késő orvosnak...

Szerintetek már késő orvosnak tanulni? Ti belevágnátok?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy tanulni soha nem késő,de bizonytalan vagyok... Turizmust és vendéglátást tanultam eddig,most 22éves nő vagyok,és utalom az egyetemem,és a szakmám is... Mindig érdekelt viszont az orvosi pálya.Szeretnek elkezdeni orvosnak tanulni(gyermek).Ehez kellene plusz egy biológiai és egy kémia érettségi,és az egyetem.Kb 30eves koromra már orvos lehetnek?Ti belevagnatok? :)

2017. ápr. 10. 15:27
 1/3 anonim válasza:
100%
Ha időd, érdeklődésed, motivációd megvan, és élni is tudsz azért mellette (anyagilag megteheted hogy tanulj és közben fenntartsd magad) miért ne?
2017. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb harmincéves korodra végeznél az egyetemmel, igen, és akkor még előtted lesz az egész élet. :) Szerintem vágj bele, különben sose tudod meg, mi lett volna. Még bőven fiatal vagy ráadásul.
2017. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vágj bele! :) Egyszer élünk, a legrosszabb esetben abbahagyod.
2017. máj. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!