Egyetemen kiselőadás?

Figyelt kérdés

Azt olvastam,hogy ha foszkos oktatásban megyek Kereskedelem és marketing sazkra, akkor is lesz olyan óra, hogy kis előadást kell tartani angolul. Ez tényleg így van?

Ha igen, ez hogy néz ki? Sajnos középiskolában nálunk nem volt ilyen, mert estin tudtam csak befejezni.

Egy kicsit izgulok, ugyanis az angolom még csak az alapszint alját kapargatja. Jelenleg járok angol tanárhoz, de nem vagyok megelégedve a fejlődésemmel.. Nagyon köszönöm annak, aki részletesen leírja, hogy hogyan zajlik az ilyesmi!



2019. júl. 23. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Azt sajnos nem tudom, hogy angolul kell-e, de egy kiselőadás úgy néz ki, hogy van egy témád, általában csinálni kell hozzá egy ppt-t. Kivetíted, írsz magadnak jegyzetet, hogy miről szeretnél beszélni és ennyi. Az előre megírt szöveget, amit felolvasol, annyira nem szeretik.
2019. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
22%
Én meg kiselőadást tartani nem szeretek. Szóval ki nem szarja le, hogy felolvasom-e vagy nem. Én azt csinálom, hogy kimásolom a wikipédiáról a ppt-be aztán felolvasom szóról szóra. Közbe a közönségre se nézek, így nincs stressz se. 1-est meg már nem adnak, ha csináltál valamit és előadod.
2019. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!