Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok jó témát egy kiselőad...

Tudnátok jó témát egy kiselőadashoz?

Figyelt kérdés
Angol órára kéne min. 5 percig beszéljek valamiről. A téma bármi lehet, csak tudjam helyesen elmondani és betartani az időt. Tudom, hogy bőséges választékom van, de hirtelen semmilyen téma nem jut eszembe és lámpalázas is vagyok, hogy a többiek előtt beszéljek ráadásul idegen nyelven, mert az osztályban vannak akik nálam sokkal jobban beszélnek angolul.

2019. ápr. 2. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Mik érdekelnek téged úgy nagy általánosságban? Sokkal könnyebb arról beszélni, amit szeretsz, igazán érdekel, képben vagy a témával. Mondj pár infót és igyekszem segíteni.:)

Plusz tipp még. Ilyen választhatós prezentációknál én szeretek olyat választani, meg szeretem ha más olyat ad elő, ami elgondolkodtató, kérdéseket vet fel, utána lehet róla diskurálni egy keveset.

2019. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valami egeszen masrol. Pl. stage fright, pont a lampalazadrol. 5 perc eleg is lesz ra.
2019. ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!