Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szabadkőműves szimbólumok...

Szabadkőműves szimbólumok miért szerepelnek mostanában ledfalakon?

Figyelt kérdés
Mostanában szórakoztató jellegű zenei, vagy más csatornákon szinte állandó jelleggel látok a háttérben a ledfalon szabadkőműves szimbólumokat (kör, háromszög, sarkára döntött négyzet, ezek variációi, egyéb jelképek). Ráadásul olyan előadók háta mögött, inkább nem részletezném. Régebben is lehetett látni itt-ott, szerényebb formában. Annyira erőltetett, hogy az már kiveri az ember szemét. Ez most mire jó? Valaki kiadja a díszletesnek, hogy ezt kötelező futtatni most? Vagy hogyan működik?

2019. júl. 26. 13:05
 1/5 TR75 ***** válasza:
86%
A matematika könyvek is tele vannak velük.
2019. júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek geometriai jelek.ha akarod tudni van egy ruham tele ilyen mintakkal.
2019. júl. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszik, menők lesznek, ha beraknak random szimbólumokat a háttérbe, amikről azt se tudjak mit jelentenek
2019. júl. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Régebben nem figyeltél erre, és ezek teljesen semleges díszítöelemek, nem csak szabadkömüveseknél fordul elö.

Szerintem csak te foglalkozol ezzel a témával, és ezért vagy érzékenyítve rá, minden alap nélkül.

2019. júl. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam már, hogy magam gondolom túl ezt. A baj az, hogy nemcsak ezek a geometriai ábrák szerepelnek, különféle kombinációkban. Egyértelmű, hogy a szabadkőművességhez köthetőek...
2019. júl. 26. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!