Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olvasol nyomtatott sajtót?...

Olvasol nyomtatott sajtót? Megéri még egyátalán valamilyen témakörre specializálódott lapokat vásárolni? Mikor olvastál/vásároltál utoljára magazint?

Figyelt kérdés
IPM magazin, Figyelő, 3.Évezred, bármilyen tudományos vagy gazdasággal foglalkozó lapokra gondolok elsősorban, nem a bulvárra.

#magazin #IPM #figyelő #3. évezred #Nyomtatott sajtó
2019. aug. 1. 13:13
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
Vásárolni sohasem vásároltam semmilyen újságot. Utoljára 4 éve, koliban olvastam rendszeresen a NatGeo-t és a 3. évezredet de azok könyvtári példányok voltak.
2019. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Utoljára az ingyenes metró újsagot olvastam. :D

Egyszer majdnem megvettem egy Galaktikát, de aztán mindig az győz, hogy sok szép színes oldalért ilyen sok pénzt kár lenne. Ezt így az összesre értem persze. Nincs értelme. Nem is tudom miért lenne oka bárkinek megvenni ezeket, hacsak nem gyűjtő.

2019. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem rendszeresen, de szoktam néha. Az én esetemben is könyvtári példányokról van szó.
2019. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nem emlékszem.

Az egyetlen nyomtatott havi rendszerességgel megjelenő anyag, amit pár hete olvastam, egy képregény volt. A képregények képezik azt a kategóriát, amit még vásárolok nyomtatott formában.

2019. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1, Nagyon ritkán, azaz heti 1× egy újságot (Nők Lapja); 2, Nemrég gondolkodtam azon, hogy fiatalabb koromban rengeteg autós újságot vettem egy újságtípusból, és hogy megérte-e? Arra jutottam, hogy igen, mert sok műszaki dolgot tudok; 3, IPM-et szoktam, nem rendszeresen.
2019. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
National Geographic-ot (az angol nyelvűt)veszem ritkán, és elvétve egy-egy fotós, képzőművészeti, videójátékos vagy animés magazint. De már nem minden hónapban, amikor iskolás voltam, akkor az összes zsebpénzemet ilyen magazinokra költöttem el, mert minden hónapban megvettem az összes kedvencemet. Mostanában már leginkább helyhiány miatt nem veszem, és sokszor csalódom is, például a NG-ben a fél magazin szól az amerikai terroristák lelkivilágáról, és nagyon kevés földrajzi, történelmi érdekesség, és tele van reklámmal. Vagy az animés magazin sem mond újat, és 2007-es animéket mutat be 2019-ben.
2019. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!