Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki találta fel a francia kártyát?

Ki találta fel a francia kártyát?

Figyelt kérdés

2019. aug. 8. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Google: franci kártya, első találata? Esélyt sem adtál neki?

[link]


"A francia kártya pontos eredete nem ismert. "

2019. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

#1

Ez az oldal arra van, hogy kérdezzünk, s ez egy jó kérdés, engem is érdekel

2019. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Ez az oldal arra van, hogy ha nem találtál magadtól választ, akkor itt feltedd, hátha valaki más tudja. Ez nem azonos azzal, hogy valaki mással megkeresteted a választ egy triviális kérdésre. Főleg ha az objektív információra vagy tényre vonatkozik, amire mindig van már kész válasz a neten, csak rá kell keresni.

Téged is érdekel, mégsem voltál te sem képes rákeresni a neten, van-e valamilyen információ róla. Wiki-n fent van az infó, csak két szót kellett volna a keresőbe írni, és megnyitni az első találatot.

Ha a kérdésre az a válasz, hogy nincs konkrét készítője, akkor kénytelen leszel ezzel a válasszal beérni, és más sem fog tudni mást kitalálni neked a fejéből.

2019. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
A kérdés ÍGY engem is érdekel, de önmagamtól nem jutott volna eszembe ezen elgondolkodni. ìgy, hogy valaki megkérdezte, örülök, hogy megtudntam ezt is.
2019. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
I. Luise francia uralkodó találta fel, valahol 1742 és 1745 között, egy hűvös téli éjszakán, amikor már a kurtizánok keblei sem melengették.
2019. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez az oldal arra való, ha valamit mástól nem mertél, itt megkérdezheted :)
2019. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy dolgot leszűrtem ezekből a kérdésekből: az emberi hülyeségnek nincs határa! Mivel az iskolában azt mondják állandóan, hogy a wikipédiát bárki módosíthatja, ezért megkérdeztem itt. De ha csak néhány tapló látja, inkább ne fárasszák a bacsa-bacsa kezeiket a billentyűzeten! Még a végén bajuk esik!
2019. aug. 26. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!