Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek a francia, főleg a...

Milyenek a francia, főleg a Párizs-i emberek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ott is, mint mindenhol minden ember más és más, de éltetek, dolgoztatok kint, mesélnétek nekem?

Minden érdekel, apróságok is :)

3 hónapra megyek dolgozni és nagyon izgulok.

Előre is köszönöm!



2019. jún. 20. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Én 6 hónapot laktam Párizsban, igazi franciák talán 25%-a a lakosságnak, felfuvalkodott pökhendi emberek,( ha nem beszélsz franciául). Bordeaux jobb hely, többen beszélnek angolul és spanyolul.Szép város, de nem az én világom, oda kell menni megnézni, lehet hogy neked tetszeni fog.A kajákat imádtam, meg a gyönyörű parkokat.De ha választanom kellene London és Párizs között, biztosan Párizs választanám, mert a britek még jobban el vannak szállva maguktól!
2019. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Provence-ben voltam. Nagyon rendesek voltak az emberek,beszéltek angolul. Ha nem,akkor is mutogattak.:D

Nyugodt,gazdag,szép régió.

2019. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!