Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy összegyűlt 700 millió a kisfiúnak forint itt Magyarországon, ahol van akinek 700 forintja sincs a napi élelemre?

Figyelt kérdés
Itt mindíg azon segítenek, aki a legjobban kiabál, ezt egy szociális munkás ismerős mondta. Miért van ez? Nem ,nem irigy vagyok, csak magyar viszonylatban csoda történt. Nektek mi az egészről a véleményetek? Egy jól irányzott matematikai logika volt, hogy csak 1 millió embermek kell 700 forintot utalnia. Először azt hittem az évszázad csalása. Szerintem ámulatba ejtő az egész itt. Szerintetek?
2019. szept. 25. 14:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat elszúrtam! Tehát 700 millió forint a kisfiúnak.... kapkodás, bocsánat.....
2019. szept. 25. 14:41
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Normális igen, aki megteheti és szeretne segíteni az segítsen annak aki rászorul...


Inkább dicséretes dolognak mondanám, mint ámulatba ejtőnek, ahogyan te fogalmaztál...


Sok gazdag, tehetősebb ember is él magyarországon, hallottam olyanról is, alknek nem volt sok dolga, de odaadta azt is akinek kellett.

2019. szept. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Igen.A kevésből is sok lesz ha összegyűl.Én is szoktam segiteni amennyivel tudok.
2019. szept. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kiváncsi lennék voltak-e közöttük zsíros politikusok 😉
2019. szept. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!