Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az itt...

Miért van az, hogy az itt válaszoló emberek -ahogy megfigyeltem a kérdéseknél- rosszindulatúak többnyire?

Figyelt kérdés
Ezt vettem észre sajnos, pedig sokan feljönnek ide komoly problémákkal, amikre nem szabadna ilyen stílusban választ adni, mert ezen komoly dolgok is múlhatnak. És ezt inkább ilyen párkapcsolati problémák stb. témákban teszik. Tanácsokért, hasznos véleményekért jönnek fel a kérdezők és ezt valaki teljes mértékben figyelmen kívül hagyja és csak "szét trollkodja". Ezeknek az embereknek szar, haszontalan életük van és másokra próbálják erőltetni ezt a hasonló szar életet? Vagy egyszerűen gonoszak? Nem bírom megérteni... miért kell bántani az alapból lelkileg rossz passzban lévő embert?...

2019. szept. 29. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert névtelenül megtehetik, és számukra semmi következménye.
2019. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor csak gonoszak lennének, hogy" húha most aztán belerúgok egy emberbe, mert úgyse tudja meg ki voltam?" Itt adja ki magából ezt, mert az életében senki se hallgat rá ?
2019. szept. 29. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb.
2019. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sajnos ilyenek lettek az emberek. Nemcsak itt,hanem szinte mindenhol megtalálod ezeket a fajta embereket. Az utakon nagyon látszik,hogy ki az aki félrelök,nem tisztel vagy épp büntetni akar a vélt vagy valós sérelme miatt. Munkahelyeken is megtalálod ki az aki ROSSZ szándékkal mindíg arról fecseg,hogy a másik mit és hogyan rontott el. Mindenhol ott vannak,csak itt szembesülsz velük,mert itt inkognitóban az arcodba tudják nyomni a véleményüket. Nem tudom,hogy miért nem működik egy olyan adminisztrátori rendszer,hogyha jelzi valaki,hogy csak trollkodik valaki és nem a kérdésre válaszolt,akkor törölnék a hozzászólását és figyelmeztetnék. És több ilyennél pedíg törölnék a regisztrációt is. A sokadik után csak megunná,hogy e-mail címet kell csinálnia folyton.Bár valakik ezt is úgy éreznék, hogy szólásszabadság sérülne,aztán még a végén beperelnék az oldalt.
2019. szept. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fentieken kívül még különböző súlyosságú elmebetegek is járnak ide, ez a dühöngőjük.

Az oldal azért nem tiltja ki őket, mert egyrészt ezzel dolgozni kellene, elég sokat, és nem is hatékonyan - másrészt forgalmat generálnak, ami nekik jó.

2019. szept. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!