Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismama vagyok. Úgy...

12 hetes kismama vagyok. Úgy érzem mintha mozogna a baba. Ugyanazt érzem mint ahogy az egyik válaszoló leírta! Lehetséges ez? Kérem szépen a válaszaitokat!

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia.Sztem nem öt érzed.Az első babát 18-22hét között lehet megérezni,második babásoknál van,hogy már a 15.héten megérzik.Első babások is megérezhetik a 15.héten de ez ritka.12héten tuti nem őt érzed.Sztem csak beképzeled:)Annyira szeretnéd már érezni.Nyugi eljön az az idő is mikor megérzed.Boldog babavárást.
2009. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

vékony testalkatú vagy?

mert akkor szerintem, nem kizárt...

hol érzed, és mit konkrétan??

2009. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vékony testalkatú. Olyan érzés mintha a hasamnak ütődne valami belülről, de elég gyengéden.
2009. márc. 19. 17:56
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2009. márc. 19. 17:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Igaz a 3. babámat várom de 12 hetesen én is éreztem mozgást aztán pár hétig semmit. Szerintem nem kizárt. A 15. héttől minden nap érzem!Az első babámat 17. héten éreztem. A 2-at és a 3-at 15 hetesen.
2009. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia!lehetséges.én a betöltött 11.héten hason ujságot olvastam,és éreztem h nem ritmusosan néha vmi nekinyomodik a hasamnak a szeméremcsontom felett.nagyon gyengéden.....de ezt is csak ugy éreztem h nagyon vékony vagyok ,vékony hasfallal.a 14.héttöl minden nap éreztem a kicsit,de csak a 18.héttöl rugdos jol érezhetöen.

Akárki akármit mond mindenki más testalkat,máshogy érzi.

Boldog babavárást!

21hetes km:)

2009. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 19. 19:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a 12 heten meg olyan pici hogy nincs ereje akkorat nyomulni hogy erezd,de persze lehetnek kivetelek...
2009. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!Én is 12 hetes leszek,és már kétszer ébredtem arra,mintha valaki szabályosan ugrálna a hasamban.És nem álmodtam,mert még 1-2 percig éreztem,csak miután megmozdultam,akkor maradt abba.Tuti nem bélmozgás volt,mert csak 1 ponton éreztem.


Boldog babavárást!!!

2009. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!