Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A zalai ember miért egy külön...

A zalai ember miért egy külön kategória?

Figyelt kérdés
Miben más, mint más magyar ember?

2019. okt. 15. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmiben, nem tudom honnan jött ez. Az ország különbözõ részein vannak szokások, elterjedt dolgok. Egy kicsit mindenhol másmilyenek az emberek, de ugyanolyanok. Az Alföldön sok helyen lehet meg se értenéd mit beszélnek, akkor õk mások? Nincsenek sehol különcök akik emiatt kiemelkednének.. Én csak nagyképű bunkó zalait ismerek, az meg nem külön kategória, mindenhol vannak.
2019. okt. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nagyon kedvesek a zalai emberek!!!
2019. okt. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én nagyanyám és minden rokona zalai volt, de egyik sem különbözött a többi embertől.

Fogalmam sincs, miért pont Zala megyét pécézted ki. Valami apró különbség minden emberben van, bárhol is éljen.

Mint ahogy pl. Heves megyében más a tájszólás, mint Tolnában, de ettől ez ottaniak nem lesznek "külön kategória".

Miért általánosítasz?

2019. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!