Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » W140 vagy w124 érné meg...

W140 vagy w124 érné meg jobban? Hosszutávra is használná az ember . Tudom hogy más kategoria mind kettő de melyik és miért lenne jobb választás?

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 10:05
 1/3 Mosqu!to ***** válasza:

Ha a szívemre hallgatnék,akkor W140 -ez azért csak egy legendás S,ami szerintem a legszebb Mercedes! - de sajnos már eljárt felette az idő..elég nyűgös tud lenni.

A W124 se mai gyerek már,de kevesebb a hibafaktor és egy jó 200 vagy 300D-vel még most is meglehet barátkozni,feltéve,ha nincs benne 3774948472 km. :) Mert nem kevés 24esbe koppant már bele a millió km.

2016. nov. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

W140 egy betegágy, azt állandóan szerelni kell, karbantartani. Hosszú utakra nem is alkalmas, mert nem tudod mikor hagy ott egy tökéletes állapotú autó is akár.

W124 azért sokkal megbízhatóbb, azt sem olcsó gatyába rázni, de ésszerűbb választás. De ha már régi Mercit akarsz, szerintem érdemesebb valami régebbit venni.

2016. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jassum válasza:
W140 Forever ! Egy száguldó Anyaméh vagyis egy erőd ! S500 , csak ezt szabad venni . Azt Is kizárólag Németországból . Itthon ami fellelhető azt nem adják el vagy ha igen akkor az 8.000.000 Ft . De ... a JAPÁN IMPORT FELEJTŐS NEHOGY MEGVEDD ! De válaszra az indokra akkor az a következő mivel műszakilag teljesen más felépítése van és annyira más elektronikai berendezések vannak benne hogy nem működik tökéletesen az a modell csak maga a karosszéria amit megveszel Japánból mert ott vannak ilyen 23 000 km-rel autók ebből a típusból azok mind elektronikailag átépítésre várnak annak ára 2.000.000 Ft alsó hangon. De ne ..! Mert ma már egy Mercedes szervizben fiatalok dolgoznak akik soha nem láttak ilyet . Elcseszik. Tehát hajrá Németország .
2017. okt. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!