Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen jövő vár...

Szerintetek milyen jövő vár Miskolcra, hogy Veres lett a polgármester?

Figyelt kérdés

Közbiztonság? Beruházások? Pozitív, vagy negatív irányba fog zuhanni a város?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. okt. 20. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye politikai kérdés.
2019. okt. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

Személy szerint szimpatizálok Veres Pállal, aki jó nevű pedagógus, iskolaigazgató és függetlenként indult a választáson, csakhogy az ellenzéki pártok és civil szervezetek is beálltak mögé, így nyert és ez biztosan érvényesülni fog a jövőben, vagy elveszti támogatottságát.

Az ellenzéki pártok komoly törekvése, hogy a kormánypárt erőfeszítéseit meghiúsítsák, az eredményekből hibát csináljanak és erre van is időnként megfelelő módszer, például ha átadnak egy nagy, állami létesítményt, azt nem üzemeltetik rendesen és felesleges kiadásnak minősítik, hagyják lezülleni és csak az építési hibákat verik nagydobra, így természetesen a kormány szempontjából az a leghelyesebb megoldás, ha az ilyen irányú terveket törlik, illetve lefaragják amennyire csak tudják a város támogatását, hiszen ha a forrásokat Fideszes vezetőségű városok felé irányítják, azzal saját politikai tevékenységüket támogatják és reklámozzák.

Mindez tudható volt előre, bár Veres kompromisszumkészségét én nem vonom kétségbe, de szerintem már eléggé elmérgesedett a helyzet vele szemben, hiszen komoly harc volt az igazgatói állásából való leváltása kapcsán is, ami mégsem sikerült a Fidesznek, fogcsikorgatva hagyták végül meg a posztján.

Azt nem tudom felmérni, hogy egy polgármester mennyire tud változtatni a közállapotokon, de sok pénze nemigen lesz hozzá és jó szándéka ellenére sem biztos, hogy jó polgármester lesz, az ugyanis egy szakma, amihez komoly tapasztalat szükséges, de persze lehet, hogy beválik, hiszen világos fejű ember, jó elemzőképességgel és talán sikerül megbékítenie a Fideszeseket.

Vagy nem.

2019. okt. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát nem szívesen, de eddig nem sok minden történt..

Sőt! Én egyáltalán nem mondanám azt, hogy jobb lenne a város.

2020. febr. 26. 17:53
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
Kevés ember által lehetne jobb a város! Az eddigi polgármesterek suttyók voltak, kivétel nélkül!!!
2020. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!