Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért csinálhatják ezt? És...

Miért csinálhatják ezt? És hogyan kerüljem ezt el?

Figyelt kérdés
Az iskolámban van két fiú, akik 1 vagy 2 évvel idősebbek nálam, pontosan nem tudom. Tavaly voltam kilencedikes, és azóta folyamatosan kinevetnek. Egyszer az egyik pólóm feliratán nevettek(annyi volt ráirva, hogy Summer Girl...) aztán meg csak úgy rajtam. Van egy barátnőm, aki még a fejemhez is vágta, hogy amióta velem barátkozik, őt is kinevetik, mintha én tegetnék róla, és ez nagyon rosszul esett. Tulajdonképpen nem tudom, miért nevetnek ki, nem vagyok, igénytelen, dagadt(bár ez sem lenne ok arra, hogy kinevessenek) nem szoktam feltűnősködni, és buta sem vagyok, úgyhogy igazán nem tudom. Múltkor megálltam a folyosón, és írtam a messenger osztálycsoportba, hogy hol leszünk, mert nem tudtam. Erre jött velem szemben ez a két fiú, és az egyik (aki általában az undokabbik) rámkiabált, hogy "Mit csinálsz?!" majd jó hangosan kinevettek, aztán az ijedt nézésemen is nevettek egy sort. Ha meglátom őket a folyosón, akkor a másik irányba megyek, egy másik lépcsőházban, de nem tudom őket folyton elkerülni. Mit csináljak, és miért pont engem pczhettek ki? Átlagos lány vagyok, nem tudom miért kell tönkretenni a napjaimat...

2019. nov. 3. 20:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, kifelejtettem, hogy 16 éves vagyok, és 17-18 éves fiúkról van szó, úgyhogy már nem is tudom, mi ez a gyerekes kinevetés két, szinte felnőtt sráctól.
2019. nov. 3. 20:39
 2/3 anonim válasza:
Mondd nekik hogy a @$$#&@&#$&#
2019. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#Kerdezo

nem veled lehet a baj hanem veluk, legalabbis amit leirtal annyi alapjan

eretlenek

az is lehet hasonlitasz valakire akit ismertek, es nala valamennyi ok is lehetett arra hogy nevessenek rajta


emellett pedig az is valoszinu tetszhetsz nekik es mashogy nem tudjak hogy kezdemenyezzenek, csak idetlen modon

valoszinu baratnodtol is azt vartak hogy beszelgetest kezdemenyezen es igy talan tehozzad is kozelebb keruljenek

pontosan: valoszuni "arrol" van szo csak

sok fiatal mindeg ilyen volt, meg akarnak kapni valami modon, azt ennyi

tehat aligha romantikarol, szerelemrol van szo


nem nagyon lehet mit tenni csak tartani a tavolsagot, ha nem akarsz baratkozni veluk

ugyis megtudnad mit akarnak

(ha "baratkoznal" veluk, vagyis valamennyire "kozelebb kerulnetek" tehat "magyarul" elbeszelgetnetek kicsit (nevetgelesen es/vagy szexen kivul normalisak))

lehet csak arra fogtak ki pusztan hogy rajtad szorakozzanak, kieljek "szadizmusuk" - ez is egy lehetoseg

ha komolyodik (rosszabbodik) a dolog muszaj bevoni masokat, felnotteket is, hivatalos szemelyeket stb.


baratnoddel is beszelgetned kell errol amit leirtal (es netan amit en) hogy megertsen


de masoktol erdeklodhetsz roluk hogy milyenek ismerik oket, ha gondolod

lehet valoban sok masokkal is ilyenek


kikerheted magadrol is masok velemenyet, akikkel valamennyire joban vagy


Xy4

2019. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!