Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarorszagon miert nez ki...

Magyarorszagon miert nez ki sok tizeneves ugy, mintha 30 lenne es miert nez ki sok harmincas 50 evesnek?

Figyelt kérdés
Foleg azokon vettem eszre, akik nem eppen muveltsegukrol hiresek. Pl. a Megasztar valogatason, talk show-kban is rengeteg ember volt (alt. a munkanelkuliek), akik siman 20 evvel idosebbnek neztek ki.
2010. júl. 18. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vágom, múltkor is kérdezik hány éves vagyok mondom 16. Azt mondja legalább 20-nak nézett.
2010. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pl azért nézek ki jóval idősebbnek néha, mert alig alszom valamit, és iszonyú karikásak a szemeim...
2010. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
En olyasmire gondolok, hogy vannak, akik nagyon oregnek neznek ki az arcvonasaik alapjan. Nem lehet, hogy a cigi, pia teszi vagy azert az annyira nem bir ennyire rombolo hatassal?
2010. júl. 19. 00:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet a cigi-pia kettősnek köze van hozzá. Az is elképzelhető főleg lányoknál, hogy korán elkezdtek sminkelni, minden nap komplett sminket dobtak fel, és azt mondják az is öregíti az ember bőrét, változtat a kinézetén.
2010. júl. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a boldogtalanság is fontos szempont
2010. júl. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon pesszimisták Mo-n az emberek. Én több mint 10 éve élek külföldön és mindíg is fiatalabbnak néztem ki a koromnál. Még otthon is.

Viszont ha találkozok itt magyarokkal akkor meg szoktam döbbenni, mert mindíg sírnak (szegénység stb.) és mégis mindíg úgy néznek ki, mintha most húzták volna elő őket egy divatlapból. Festett haj, szolárium, műköröm, csakis márkás cuccok... belegondolok olyankor, hogy én is megtehetném, de a fogamat húzzák olyankor és a pénzemet inkább egy jó nyaralásba fektetem be. Nem szendvicses, motelosba!

...és hmmm lássuk csak...hajfesték különösen a szőkítők roncsolják a hajat a szolárium nagyon öregíti a bőrt...bla-bla-bla.

Én megszoktam a munkamorált akik manapság jönnek szerencsét próbálni, nem mindíg bírják...

Az biztos, nem könnyű Mo-n megélni különösen, hogy a tv teljesen fals életstílust sugároz...(persze vannak akiknek nagyon jól megy.)

Azonkívül a gonoszság és irigység is öregít. (feljelentgetősdi)

...és vannak azok akik önhibájukon kívül kerülnek szörnyű helyzetbe. Azoknak aztán nem sokminden van aminek örülhetnek és az örökös kudarc nemcsak megöregíti de meg is betegíti az embert.

Rólam annyit, ma töltöttem be a 36-ot. Kb 25.-nek nézek ki.

2010. júl. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pl fiatalabbnak nézek ki 22 éves vagyok és mindenki 15-nek néz általában állandóan elő kell vennem a személyimet ha cigit akarok venni v bejutni egy szórakozóhelyre, de szerintem ez azért van, mert alacsony vagyok+ vékony! De mikor buliztam a pultos megjegyezte, h ő viszont látja az arcomon, h bizony már nem 15 vagyok s ez szerintem is így van, mert összehasonlítva a 14 éves tabló képemet és a 18 éves érettségi tablóképemet bizony látszik a különbség s szerintem is ez a cigi miatt van, mert az öregíti az ember bőrét! Mások ezt nem veszik észre nem is értem! Egyébként tényleg igaz sok a munka nagy a depresszió szegénység adóról adóra szal nem olyan cool itt Magyarországon én nem is csodálkozok, h valaki a koránál többnek néz ki és ehhez még jönnek a rossz ruhaválasztások stb!
2010. júl. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, lassan 21, és 16-nak néztek. :D
2010. júl. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!