Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az itt élő kínai, vietnámi,...

Az itt élő kínai, vietnámi, koreai pasik miért nem házasodnak soha magyar nőkkel?

Figyelt kérdés

Láttam sok vegyes randizót, párt viszont házasságra és közös családalapításra már nem igazán találni példát. Értem a kulturális különbség is egy indok, de ha megvan a kölcsönös tisztelet, akkor miért ne? Emberek vagyunk ugyan úgy, nem külön fajok... Csak engem zavar ez az egymást kirekesztés? Nekem speciel nagyon bejönnek a kínai pasik, mind kulturális és családi felfogás szempontjából is, de szinte lehetetlen kapcsolatot teremteni velük, annyira zárt körnek, közösségnek tűnik az egész, pedig szerintem izgalmas és tartalmas kapcsolatot lehet kialakítani egy ilyen párkapcsolatból akár. Miért lehet ez így?

25/L



2019. nov. 24. 16:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
4%
Reméljük meghalsz, még mielőtt valami félvér gyereked lenne te szerencsétlen
2021. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!