Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Kinai, koreai, vietnami,...

Tarak kérdése:

Kinai, koreai, vietnami, japan emberek szemelyisegileg miben kulonboznek? Hogy lehet megallapitani hogy valaki kinai vagy koreai viselkedes alapjan-foleg e ketto kozotti kulonbsegre vagyok kivancsi.

Figyelt kérdés

Ok, egy japan embert konnyen ki lehet szurni viselkedes alapjan, viszont a fenti harom kicsit nehezebb. Beszelhetnenk meg a delkelet azsiai orszagokrol is (thai, kambodzsai) de az mar nem tartozik a kinai kulturkorbe.

Mik az arulkodo jegyek? nyelven kivul.



2013. szept. 26. 08:32
 1/2 mumin001 válasza:
100%
szállodai tapasztalataim alapján a koreaiaknak hosszúkás,beesett arcuk van és inkább porcelán szín a bőrük és nagyon zárkózottak.A japánok sokkal nyitottabbak,türelmesebbek mint a kínaiak,akik gyorsan türelmetlenné,sértővé válnak.
2013. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Koreaiak elsore nagyon visszafogottnak, zarkozottnak, szinte hidegnek tunhetnek. Kulsore porcelan gyonyoru bor, nagyon csinosak, meg egy sima polo-farmerban is kb modellnek tunnek, mindig mintha mosolyognanak. A kinaiak siman taplok :D en nagyon szeretem mindegyik azsiai orszag szulotteit amugy ^^ de a kinaiak kommunikacios szinten is nyitottabbak sokkal. A vietnamiak meg siman jofejek. Bunko vagy illetlen vietnamival meg nem talalkoztam.
2019. dec. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!