Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok ki a napot egy...

Hogy bírjátok ki a napot egy ébren töltött éjszaka után?

Figyelt kérdés
A tegnap esküvőn voltunk 250 km-re tőlünk... A lagzi után indultunk haza, így reggel 6-ra érkeztünk meg. Itthon várt valami munka, szóval nem jöhet szóba az alvás. Ti hogy bírjátok ilyenkor a napot? Milyen trükkjeitek vannak?
2010. júl. 19. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ez változó. Attól függ ,h mennyit iszok,mennyit bulizok... mert ha elég aktív volt az este,akkor nehezen.

Amúgy meg csak át kell esni a holtponton,és utána meg olyan aktív lesz az ember,mintha aludt volna:)

Mondjuk igyál 100%-os narancslevet,vagy paradicsomlé, c-vitamin,kálcium.

2010. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egy napot még kibírnék valahogy, de másnap már kampec lenne, az biztos. Jöhetne értem a hullaszállító.
2010. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát mikor hogy... A friss levegő és a koffein tabletta csodákra képes :D
2010. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 nap még okés. kávéval egy kis mozgással (csak könnyű torna)
2010. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kávék, energiaitalok, instant kávéporok puding sűrűségőre összekeverve, ill ébertea..(1 bögre forró víz, és kb 10-15 teafilter, cukor, citromlé) Persze most nyáron le is hűtheted...

Ezekkel (utsók) vigyázni kell azonban, ha valami vérnyomásos betegséged ,ill szívbetegséged van, akkor nem szabad!!!!!!!


Ezekkel én simán fent tudok maradni olyan 5-7 napot zsinórban, és sajnos néha szükség is van rá.

2010. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én gyakran nem alszom, mert van hogy nem bírok elaludni egész éjszaka, reggel 5-6 kor meg már nem nagyon éri meg lefeküdni. olyankor kávézok egész nap, meg eszegetek sokat (mértékkel persze, nem telezabálom magam:D), sétálgatok néha egyet a lakásban. nehéz így dolgozni és sajnos a kávé sem válik be mindig, már szerintem immunis vagyok a koffeinre...
2010. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Detto mint az előző, de szerintem nem kell semmi extrát enni-inni, csak el kell foglalni magad valami érdekessel ami eltereli a figyelmed az alhatnékodról. Kicsit előfordul hogy elbambulok(majdnem elalszok) de mikor észhez kapok olyan mintha már aludtam volna egy kicsit és felébrednék, ez már délelőtt vagy délután van.

De ha mozgalmas napod volt meg a másnap is mozgalmas, olyankor egy energiaital elég, nekem legalábbis elég szokott lenni.

2010. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!