Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos a fiam, és kb.3...

6 hónapos a fiam, és kb.3 hónapja egyre sűrübben kel éjszaka. Mostmár 2 óránként, és csak szopizással hajlandó visszaaludni. Másnál is van így? Hogy birjátok?

Figyelt kérdés
Nem éhség miatt kel,mert nappal 4 óránként szopik.Vagy a foga,vagy pedig egyszerűen a közelségemre vágyik.Eddig a kiságyban aludt a mellettünk lévő szobába,de mostmár magam mellé vettem,mert így könnyebb nekem,hogy nem kell felkelnem 2 óránként,de ő így is felébred.
2009. dec. 9. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanitt tartottam két hónapja. Mindenki azt mondta éhes, én meg mondtam, hogy nem lehet éhes, eddig nyolc órát kibírt kaja nélkül éjjel, nappal négy óránként eszik. (Az enyém csak anyatejes volt.)

Aztán mondtam, hogy oké, egyszer kipróbálom, hogy mi van, ha megetetem este. Hogy mi lett? Aludt. Éhes volt.

Azóta 20.00 főzelék+sinlac, 20.30 fürdés, 21.00 szoptatás. Alszik 12 órát. Előtte nyolcnál többet soha.

Próbáld meg, hogy adsz neki vmi töményebbet. Ha nem jön be, nem jön be.

2009. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
Lehet,hogy este nem lakik jól.Már kellene neki tartalmasabb kaja a szopinál.Hagyd a kiságyában és éjjel ne szoptasd,legfeljebb teát kapjon.Pár napig sír majd,de ezt ki kell bírnod.Ha magad mellé veszed,sem ő,sem te nem tudsz nyugodtan aludni,és nála nem áll be a nappal-éjszaka közötti különbség.Ezt később nagyon megbánod majd.
2009. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk dettó ugyanez van, mintha csak én írtam olna ki a kérdést :)
2009. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
olna=volna :)
2009. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És te hogy csinálod?
2009. dec. 9. 21:13
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van. 4hónapos koráig átaludta az éjszakát,most meg van,hogy félóránként, óránként,kétóránként kel. De nem éhes,mert cicizik vagy 5szívást és kész. Sajnos nem tudom az okát. Most 6hónapos,alig várom,h végig aludja. Külön szobában van,ott is marad,csak reggel 5-6körül hozom át és együtt alszunk 8ig.
2009. dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor felkelsz hozzá óránként,és átmész megszoptatni?én is így csináltam,csak néha alig áltam a lábamon az álmosságtól.
2009. dec. 10. 09:00
 8/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Ma éjjel éjfélig félóránként, éjfél után óránként kelt.

Felkelek,cumi és ennyi. Nem éhes,úgyhogy nem adok,bár este megpróbáltam,de nem kellett neki,csak szívott picit.

2009. dec. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

nálunk is ugyanez volt 6 hósan, aztán kiderült, hogy egyszerre jött 4 foga fönt

2 hónapig tartott, azóta alszik éjszaka újra

2009. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szia, nálunk is detto ez a helyzet szintén 6 honapos a kislányom.Egy honapja kinn van 2 foga, utána picit jobb, de most hetek ota 2 oránként kelt. Mi homeoval probálkozunk. A viburcol annyit segitett h 3 oránként kelt. Most ujat kaptunk kiváncsi leszek, alvászavarra valo.Nem lehet éhes, mert még bukik is vissza annyit szopizik este. Teletömni még jobban meg azért nem ajánlatos, mert a felnőttek sem szeretnek telehassal lefeküdni.és a baba gyomrának minimum 6 orát pihenni kellene. De nálunk sem fogad el mást éjjel.
2009. dec. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!