Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti hogy bírjátok a...

Anyukák! Ti hogy bírjátok a mindennapokat, ha éjszaka nem alszik a baba?

Figyelt kérdés
10 hónapos lányom nem alszik éjszaka,nagyon kimerítő!
2010. aug. 3. 06:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol jobban bírom a nem alvást, hol rosszabbul. Ma éjszaka volt a csúcs(beteg), és kb 2 órát aludtam:-( De nem baj, ezen is túl leszünk. Egyébként alapból változó az éjszakázás,néha csak 1x kell máskor meg 3x. Mondjuk legalább annyi, hogy magától alszik el és alszik vissza, így egy picit könnyebb:-) Nálatok? Kitartás:-)
2010. aug. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

13hónapot vártam a nyugodt alvásra. Néha a tébolyult idegbeteg pcsa, máskor katatón állapot volt a jellemző. Amúgy edződtem egy idő után. Nálunk a törpe többet kelt mint egy újszülött, komolyan akkoriban többet aludtunk.

Nálunk a bajt a folyamatos cicizés okozta, mert hiába evett már mindent, nem evett eleget, mert jött cicizni inkább. Én hülye meg adtam:D:S:S

Elvettem a cicit, drasztikusan, már csak napi kettőt kaphat, jó reggelt, és jó éjt cici maradt még, de a hét végére a reggelit is elveszem, így rendesen eszik, teli a kicsi-pocak, nem ébred, hogy éhes, nappal is könnyebb, mert nem szirénázik félóránként, hogy éhes.

2010. aug. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha éjjel nem akszik, alszom vele nappal:)
2010. aug. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

amíg 2x aludt hagyján, lefeküdtem vele az egyik alvás alatt. de amikor elkezdett 1x aludni, éjjelm eg ment még a hepaj....nagyon szarul. a hátam fájt, a szemem karikás, zombi. a hátam még mindig fáj, és a szemem is karikás, és nem vagyok kipihent, de egyre több átaludt éjszakánk van, amikor csak hajnalban kel ciciért, aztán visszaalszik. nekem már ez is megváltás. már látom a fényt az alagút végén, remélem nem a vonat az... :)))

lassan 20 hónapos a kislányom.

2010. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ma egész éjjel sírt mert jött a foga, reggel 6 óra után aludtam el, 8-kor meg ébredtem fel. Azóta ébren vagyok, most délután csak fél órát aludtam.
2010. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!