Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Találkoztatok már igazi...

Találkoztatok már igazi egoistával?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert mostanában jöttem rá, hogy egy csomó emberre mondjuk ezt, de igazából csak dühből/hisztiből/oltogatásból...És ha belegondolok egész életem során, igazi egistával csak 2vel hozott össze a balsors:P
2010. jún. 10. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
anyuddal és apuddal? :DDDDD
2010. jún. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tükörben szokott lenni...az egoizmus amúgy hasznos evolúciós tulajdonság....
2010. jún. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek: képzeldd, nem:D az1ik vadidegen(1hetes ismeretség) amisik meg egy távolabbi rokon és hozzájuk képest ők tök jófejek:P


Másodiknak: pont erről beszéltem... "evolúciós tulajdonság"

Aki átgázol mindenkin, hogy jó legyen neki, az törtető, de nem egoista- mármint az is lehet, de nem úgy...


Egoista az, akinek tényleg nem lehet mást mondani, csak vele egyet érteni és őt ajnározni, mert ő a f@szagyerek...


Ez nekem akkora fless volt, amikor ez beugrott:D

2010. jún. 10. 19:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek csak definíciós problémák. Mindenkinek mást jelent az a szó, hogy egoista. Lehet, hogy neked csak az igazi önimádó bunkóparaszt az, másnak meg már az is, ha valaki sokat nézegeti magát a tükörben :)


Amúgy alapvetően az összes ember egoista, mert mindenki a saját érdekét a többiek elé helyezi (na jó, van néhány kivétel, akik nem ilyenek, de ők olyan ritkák, mint a fehér holló).

2010. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak: valószinüleg igazad van:)


De én azt nem értem, hogy az mért egoizmus, ha valaki előre akar jutni- ilyen, olyan módszerekkel.Sztem ez tök természetes:) jó, persze vannak csúnya dolgok, de az megint más.

Akiket én ismerek, azok olyanok, hogy ha helyeselsz arra amit mond, akkor úgy érzi, hogy tök jól elbeszélgettek és észre se veszi, hogy teljesen máshol jársz, annyira el van telve magától:) Normális ember szerintem görcsöt kap attól, ha állandóan csak a saját gondolatait hallja vissza, meg azt, hogy "igen, igen, igen, igen...."


Ha pedig vmit máshogy csinálok, mintahogy ő szokta akkor már egy hülye barom állat vagyok (szószerint)

2010. jún. 11. 11:46
 6/7 anonim válasza:
remélem akkora egoistával sosem találkoztál mint te. komolyan azt hiszi, hogy ő az évszázad tehetsége, van egy pár zenéje a neten, és azt hiszi sztár... inkább nem mondom meg ki az.
2011. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
bocsi!!! :D már fáradt vagyok, akarom mondani, MINT ÉÉÉNNN
2011. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!