Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért olyan magas Oroszországb...

Miért olyan magas Oroszországban és Litvániában az öngyilkossági ráta?

Figyelt kérdés

Az oroszok esetében az erőszak kultuszra tudok gondolni. Állítólag teljesen szokásos náluk, hogy az erősebb fizikailag is bántalmazza a gyengébbet, pl: családonbelüli vagy utcai, iskolai erőszak formájában. Biztosan sokakat ez kerget halálba, olyanokat akik mind apjuknál mind osztálytársaiknál gyengébbek fizikailag.


A litvánokra viszont tippem sincs. Tudtommal nem egy erőszakos népség, aránylag jól állnak gazdaságilag, van jövőképük mind egyén mind ország szinten.



2020. jan. 8. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Na megvan a napi ruszofób kérdés.
2020. jan. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
én is megölném magam ha orosz lennél. litvánoknál meg gondolom a szar gazdasági helyzet. a fél ország már angliában van, a másik fele meg alig jön ki a pénzéből. betett nekik az euro
2020. jan. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1: Kifejezetten csípem azokat az oroszokat akiket ismerek. És tudom tőlük, hogy sok hazugság, kamu hír kering Oroszországról.

Viszont szerintem olyan helyeken, ahol rosszak az életkilátások, nincsen munkája és jövő képe az embereknek, ott tényleg az ököljog érvényesül a hétköznapi életben. Egyik ismerősöm külföldön nyaralt, a szomszéd apartmanban egy orosz család volt. Látta, hogy az apuka minden nap legalább 1x elveri a 13-14 évesnek saccolt gyereket. Mondjuk ezek nyilván nem olyan oroszok akik a szegénységből jöttek, mivel külföldön(asszem Horvátország) nyaraltak.

2020. jan. 9. 00:28
 4/4 anonim válasza:
100%
Litvániában kevés a munkalehetőség, sokan Írországba vagy Angliába mennek emiatt. Illetve a szovjet időszak is igencsak betett náluk.
2020. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!