Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen magas a gyilkoss...

Tényleg ilyen magas a gyilkossági ráta Magyarországon?

Figyelt kérdés

A következő link szerint ( [link] ) Magyarország negyedik helyen áll ami az Európai Unióhoz tartozó államok gyilkossági rátáját illeti ...


Ez az adat ( legalábbis számomra ) eléggé meglepő , főleg hogy ( például ) jóval Olaszország előtt vagyunk , annak ellenére hogy csak Nápolyban szinte minden héten le szoktak valakit lőni , a Nápolyi külvárosokról meg a ( többnyire Reggio Calabriában található ) Calabriai településekről nem is beszélve ...


Persze azt tudom hogy már több éve érvényben van az a sajtóra vonatkozó törvény amely korlátozza azt hogy alaposan közöljék a bünügyi híreket , viszont én azt egyáltalán nem vettem észre hogy többet beszélnének manapság az emberek arról hogy az elmúlt négy évben egyre több a gyilkosság , márpedig az egy ( szerintem legalábbis ) nagyon fontos szempont ha már a sajtóban nem lehet bízni ...


Szóval mi a véleményetek ? Tényleg negyedik helyen állunk ilyen téren ? Vagy esetleg hibázott az Eurostat ahogy azt egyesek állitják ?



#Magyarország #bűnözés #gyilkossági ráta
2019. okt. 19. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Az Eurostat valoszinuleg a KSH-tol kapja ezeket az adatokat. Nem hiszem, hogy a KSH-t pont kormanyellenes elfogultsaggal lehetne vadolni... Ugy sejtem, hogy Mo-n a csaladi/ismeros olt ismerost tipusu gyilkossagok vannak tulsulyban (ahogyan gondolom a legtobb orszagban)
2019. okt. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Magas, mert fidesz kormány van. Ezek szeretik a népirtást.
2019. okt. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

A Tények is ezt bizonyítja, meg tud élni a bűntényekből.

Csak akkor azt nem értem, hogy akkor most a balti államokban és Magyarhonban van a legtöbb migráns, ha már a a kormány szerin ők lennének a veszélyesek.

2019. okt. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

#3


Magyarhonban van tobb migrancs, csak a 600 evvel ezelotti hullambol...

2019. okt. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a rendőrség bűnügyi statisztikai honlapja, magad is utána tudsz járni.

2019. okt. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Igen, ilyen magas.

Csak épp nálunk a 90%-a a cigánysoron meg az alkoholista Józska meg Gizike között történik 2 koccintás között.

Ellenben Nyugaton, ahogy a cikk is írja, odaver egy terrortámadás is.

2019. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem a KSH+T, még az eurostatot is

Száraz bürökraták, milliónyi szabály között.

Ha azt írja, hát az annyi is, mert mindenki abból indul tovább.

2019. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a linket, gyilkosság és öngyilkosság az adat


De a firkász ez utóbbit már el is hagyta, te is.

Figyelem!

2019. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!